Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky
Převodní tabulka
Ochranné mazání na kůži bez chemie!

Ochranné mazání na kůži bez chemie!

Ochranné mazání na kůži bez chemie!
Mazadlo na rukavičky, peněženky, oděvy...

Bambulín

Cena 119 Kč (s DPH)
Objednací číslo: Bambulin
Výrobce: Lučištnice.cz
Kategorie: Příslušenství pro střelbu
Dostupnost: do týdne

Popis produktu

Voskolín má mladšího brášku, přivítejte Bambulína! Do Voskolínu, Vašeho oblíbeného mazadla na kožené výrobky, jsme přidali bambucké máslo, čímž jsme dosáhli měkčí a mazavější konzistence. Udržuje, impregnuje a chrání kůži, přičemž nezanechává mastný povrch. Je vhodný na jemnou kůži, hodí se na ošetření kožených rukavic, peněženek, bot a podobně.


Složení: Včelí vosk, lanolin, bambucké máslo. Výrobek při teplotě vyšší než 50 °C začíná měknout a jednotlivé frakce se mohou oddělit. V takovém případě stačí nechat za občasného promíchání opět vychladnout. Použijte na očištěnou, suchou kůži, jemně rozetřete prsty nebo houbičkou a nechejte vstřebat. Pro rychlejší vštřebání je možné kůži mírně zahřát.

Obsah balení 60 g.


English description

The younger brother of our leather balm Voskolín, also consists of beeswax and sheep lanoline of medical quality but we have added shea butter to get smoother balm which can be easily used on fine leather as for example leather gloves, wallets or shoes. It keeps the leather in great condition and protects it against water and mechanical damages as scratches etc.

The balm starts to meld in temperature around 50 °C and the fractions can separate. In this case you only need to let it cool down slowly while stirring. Use on clean dry leather. It is possible to fasten the process a bit by heating up the leather a bit.

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

250 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
29 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
119 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
Novinky