Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Naše služby


Pro firmy

Hledáte pro vaší firemní akci zábavu, netradiční zážitky nebo se chcete vtipnou formou dozvědět něco nového? Pak jste na správném místě. Mnoho let zajišťujeme program na firemních akcích, jako jsou firemní večírky, konference nebo teambuildingy. Pomůžeme Vám s rozšířením vašich znalostí v oblasti lukostřelby, historického šermu nebo historie samotné, nebo zajistíme jen malé či větší odreagování podle Vašich přání.  

NABÍDKA PRO FIRMY

Pro školy

Chcete se dozvědět něco o historii, lukostřelbě, rytířích, šermu nebo životě ve středověku zajímavou a zábavnou formou? Nabízíme Vám interaktivní vzdělávací a zábavné programy pro všechny věkové kategorie. Navštivte stany rytířů ze středověku, vyzkoušejte si jejich zbroje a potěžkejte jejich meče a štíty. Naučte se střílet z luku nebo z kuše. Ukážeme Vám jak probíhá lukostřelba v Mongolsku, jak vypadá indiánský luk a mnohé další.

NABÍDKA PRO ŠKOLY

Střelnice

Chtěli jste si vždy vyzkoušet, jaké to je střílet z luku nebo kuše? S námi máte hned několik možností, jak si střelbu zkusit! V letních měsících fungují naše střelnice "na nádvoří". K dispozici Vám jsou různé typy luků a kuše, případně repliky dobývacích strojů, které si samozřejmě můžete zkusit i s těmi nejmenšími. Kromě střelnic na nádvoří můžete navštívit také krytou střelnici "Na půdě". Pro návštěvníky Ekofarmy v Chrášťanech je k dispozici střelnice "Na farmě."

NAŠE STŘELNICE

Zábava

Zábava "Na Klíč"

Vyberte si sami, co k Vám přivezeme! Sestavte si program, jak se Vám líbí. Společně vytvoříme nabídku přesně podle Vašich potřeb. Chcete zkusit i něco jiného než střelbu? Pro středověkou atmosféru, poučení či zábavu zajistíme divadlo, šermíře, řemeslníky, bubeníky, stany i dobové vybavení a další aktivity. Díky dlouholetým zkušenostem zapojíme do programu Vaše přání, další účinkující i diváky.

KOMPLETNÍ ZÁBAVA "NA KLÍČ"

Novinky