Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Toulce, nátepníky, chrániče Boční toulec Čingischán


Převodní tabulka
 Novinka
Boční toulec Čingischán

Boční toulec Čingischán

Boční toulec Čingischán
Boční toulec - světle hnědá (rezavá) barva
Boční toulec - tmavohnědá barva
Toulec pro leváky i praváky
Jezdecký toulec pro horseback archery

Boční toulec Čingischán

Cena 799 Kč (s DPH)
Objednací číslo: ToulecCingischan
Výrobce: Sarmat Archery
Kategorie: Toulce, nátepníky, chrániče
Dostupnost: do týdne

Popis produktu

Jednoduchý toulec k boku, lhostejno zda k levému či pravému. Toulec má dvě různě dlouhá poutka, kterými se provleče pásek (není součástí). Horní, kratší poutko je pevné. Dolní, delší, je jednoduše polohovatelné a umožňuje nastavit optimální sklon šípů. To oceníte zejména při rychlostřelbě, kdy na každém milimetru záleží. Toulec se nepřeklápí (ani při délce šípů 34" a terčovým hrotem combo) a nepřekáží při pohybu. S toulcem si lze snadno kleknout, posadit se, i na koně. Při chůzi mezi stromy je výhodnější než toulec zádový.
Vyrobeno z pravé hovězí kůže, na výběr barvy hnědá (rez) a tmavohnědá. Spoje nejsou šity nití, ale ručně, koženým řemínkem.

Toulec pohodlně pojme patnáct našich cedrových šípů průměru 5/16"

Čingischán

také Džingischán, vlastním jménem Temüdžin, byl vládcem mongolské říše přelomu 11. a 12. století. Pod jeho vládou bylo dobyto obrovské území od Číny až po Ukrajinu. Sjednotil mongolské kmeny a byl vyhlášen Čingis chánem, neboli Velkým chánem, neomezeným světovým vladařem. Jeho skvěle organizovaná armáda, která byla složena z vynikajících jezdců a lučištníků, slavila úspěchy především díky schopnosti velmi rychle reagovat a dokonalé vojenské taktice. Při své cestě za úspěchem se Velký chán nezdráhal použít velmi brutální způsoby, na druhou stranu ale dokázal celou hedvábnou stezku sjednotit pod jeden politický systém, což usnadnilo obchodní styky mezi Asií, muslimským Předním východem a křesťanskou Evropou. Čingischán byl také velice plodný a jeho potomci se čítali ve stovkách. Nyní, o devět století později, má v sobě asi polovina mužské populace Mongolska Čingischánův gen, nebo si to alespoň myslí.

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

1 690 Kč
(s DPH)

do měsíce

Detail
250 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
250 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
Novinky