Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky
Převodní tabulka
Svíčka ze včelího vosku č.1
Svíčka ze včelího vosku č.1
Svíčka ze včelího vosku č.2
Svíčka ze včelího vosku č.3

Svíčka ze včelího vosku

Cena 79 Kč (s DPH)
Objednací číslo: Svicka
Výrobce: Lučištnice.cz
Kategorie: Oheň, křesadla, svíčky
Dostupnost: do týdne

Varianty produktu (2)

Obj. číslo Název Dostupnost Cena  
1 Svíčka s motivem bojovníka do týdne 79  Kč
2 Svíčka s motivem stylizovaného ptáka do týdne 79  Kč

Popis produktu

Ideální a přitom přírodní prostředek na údržbu tětivy i dřevěného luku je včelí vosk. Protože knot žádným způsobem nepřekáží, nabízíme Vám vosk také ve formě litých svíček a sami se můžete rozhodnout, jak jej použijete.   

Tětivu lze potírat přímo tuhým voskem. Vosk také můžete rozpustit teplem nebo rozpouštědly a připravit si tak impregnační nátěr třeba na dřevo nebo kůži. Pokud si chcete vyrobit šetrný a funkční přípravek, stačí nechat včelí vosk rozpustit v horkém oleji (klidně i stolním) – podle poměru vosku získáte po vystydnutí řídkou nebo hustou pastu.

Při výrobě formy na svíčku jsme vycházeli z vikinských motivů. Na jedné svíčce je vikinský uzel (celtic knot) a bojovník s mečem, druhý typ má na všech čtyřech stranách stylizované zobrazení ptáka.

Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru. Umístěte ji na nehořlavý podklad a dohlédněte, aby svíčka stála svisle a nebyla v průvanu, plamen by potom směřoval ke straně a vosk zbytečně vytékal. Pokud budete pomocí starých nůžek udržovat knot dlouhý asi 1 cm, bude svíčka hořet dlouho a bez sazí.

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

2 390 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
1 690 Kč
(s DPH)

do měsíce

Detail
Novinky