Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Hroty Hrot pro zápalný šíp


Převodní tabulka
Hrot pro zápalný šíp č.1
Hrot pro zápalný šíp č.1
Zápalný hrot bez koudele
Zápalný šíp v akci

Hrot pro zápalný šíp

Cena 119 Kč (s DPH)
Objednací číslo: ZapalnyHrot
Výrobce: Lučištnice.cz
Kategorie: Hroty
Dostupnost: do týdne

Popis produktu

Dokončili jsme výrobu a testování zápalných šípů. Ekologicky přijatelné, levné a spolehlivé hroty na zápalné šípy jsou nyní v prodeji!

Dlouhých deset let jsme hledali možnosti, jak vyrábět „zápalný“ šíp za přijatelnou cenu. Jako vždy byl na prvním místě náš základní požadavek, aby nejen výroba ale i samotné použití měly minimální vliv na životní prostředí. Při výrobě se nepoužívají žádné chemikálie, ani samotný hrot žádné neobsahuje. V prostředí se sám rychle rozkládá.

Přesto jsou šípy spolehlivé a působivě hoří i během letu. Hodí se jako začátek ohňostrojů, pro divadelní představení pod širým nebem i pro efektní zapálení například slaměného snopu při šermířském představení. 


Střílejte vždy na nehořlavý povrch (například do vodní plochy, do sněhu). Nestřílejte proti osobám ani nad ně. Nepoužívejte v místnosti, použijte ochranné brýle.

Zápalný hrot z naší nabídky obsahuje klec ze smrkových destiček a bukových kolíčků + lněnou koudel namočenou ve smole.

Chcete si sami vyrobit zápalný hrot? V našem blogu najdete podrobný návod! 


English description

We have finished a long time of testing of fire arrows. We are offering you ecologically acceptable, cheap and reliable arrowheads for fire arrows!

For about ten years we were looking for the way how to make a right fire arrow for an acceptable price. As always, our first and basic condition was the ecological point of view on making and using of this arrow. Finally we don't use any chemicals and the arrowhead disintegrates very fast in the natural enviroment. Despite of this the arrows are very reliable and burn during the flight very impressively. It is great for the beginning of fireworks, ourdoor theatre performances and even for lighting of the straw sheaf at the beginning of swordsmen performances.

Always aim on fire resistant surface (snow, water). Do not shoot on people, neither above them. Do not use inside the room. Use the protection glasses.

The cage for our arrowhead is made of spruce desks and beech pins. Inside there is a flax hards soaked in a natural resin.

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

2 390 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
149 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
149 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
Novinky