Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Obchod Velhartice


Ikona - café jak z praku
Obchod Velhartice

Navštivte malou kavárnu "Café jak z praku" v hradním krámku na Velharticích. Nabízíme výbornou kávu v bio kvalitě z nedaleké pražírny, k zakousnutí sladké i slané pečivo. Osvěžit se u nás můžete limonádou, nebo nanukem, k dispozici je příjemné posezení v prostoru krámku, který poskytuje příjemnou atmosféru i v těch nejparnějších letních dnech, nebo travnaté svahy pod hradem, nabízející hezký výhled do Pošumaví.  

                                                   Sem vložte popis obrázku


Pokud neradi kupujete zajíce v pytli a upřednostňujete kamenné obchody před internetovými, pak právě zde máte možnost vidět naše zboží na vlastní oči. Vyzkoušejte jej přímo na střelnici, kde Vám lukostřelkyně ochotně poradí, jaký luk, kuše, či prak pro Vás bude nejvhodnější, ukáže, jak zboží správně používat, a také jak se o ně starat a skladovat.

Po předchozí domluvě tady jde osobně vyzvednout zboží objednané z e-shopu. Samozřejmě zde můžete utratit střelecké dukáty a talismany vyměnit za kávu.

Dětem, ale i dospělým se jistě zalíbí množství praků různých druhů a velikostí, které jsou v krámku k zakoupení. Jen co najdete ten pravý, který Vám nejlépe padne do ruky, už se ho nebudete chtít pustit :-)

Chcete na návštěvu Velhartic vzpomenout i po návratu domů a máte už dost všech lapačů prachu na poličkách? Potom doporučujeme naši střeleckou medovinu.

Samozřejmostí jsou i vkusné suvenýry, pohlednice a turistické sběratelské předměty.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Café jak z praku

Sezónní prodejna Velhartice:

Velhartice 1
341 42 Kolinec
tel: 723 950 084, 728 424 636

Otevírací doba:

duben, říjen: So - Ne 10:00 – 16:00
květen, červen, září: Út - Ne 10:00 – 17:00
červenec, srpen: Út - Ne 10:00 – 18:00
Novinky