Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Střelnice


Střelnice

Chtěli jste si vždy vyzkoušet, jaké to je střílet z luku nebo kuše? S námi máte hned několik možností, jak si střelbu zkusit. Pro širokou veřejnost v letních měsících fungují naše střelnice na nádvoří hradů po České republice, zejména v oblasti Šumavy. Vyzkoušejte si u nás něco nového z oblasti lukostřelby.

K dispozici vám jsou různé typy luků a kuše, případně repliky dobývacích strojů, které si samozřejmě mohou zkusit i ti nejmenší. Kromě střelnic na nádvoří můžete navštívit také krytou střelnici "Na půdě". Pro hosty Ekofarmy v Horních Chrášťanech je k dispozici střelnice "Na farmě".

Na nádvoří

Střelnice na nádvoří

Máte chuť si zastřílet lukem? Kuší? Trebuchetem? Chcete si prohlédnout zajímavé luky z celého světa? Přijďte se za námi podívat na nádvoří některého z hradů. Každá střelnice je jiná, všude ale můžete soutěžit o střelecký dukát. Pokud se ohlásíte předem, můžete si na našich střelnicích také vyzvednout zboží z obchodu.

 

Více informací

 

Na půdě

Střelnice na půdě

V podkroví starého pivovaru si můžete zapůjčit lukostřelecké vybavení, nechat si opravit šípy, a samozřejmě si zastřílet z luku i z kuše. Po dohodě si zde lze vyzvednout objednané zboží. Střelnice je vhodná jak pro úplné začátečníky, pokročilé i naprosto soběstačné střelce jakéhokoli věku.

 

Více informací

 

Na farmě

Střelnice na farmě

Pro návštěvníky Ekofarmy v Horních Chrášťanech je možnost střelnice přímo na farmě. Po předchozí domluvě je pro zákazníky ekofarmy umožněna lukostřelba po celý rok.

 

Více informací

Novinky