Novinky
Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Střelnice Na nádvoří


Střelnice na nádvoří

Máte chuť si zastřílet lukem? Kuší? Trebuchetem? Chcete si prohlédnout zajímavé luky z celého světa? Přijďte se za námi podívat na nádvoří některého z hradů. Každá střelnice je jiná, všude ale můžete soutěžit o střelecký dukát. Pokud se ohlásíte předem, můžete si na našich střelnicích také vyzvednout zboží z obchodu.

Konopiště

Konopiště

Na druhém konci zámeckého příkopu, než je medvěd Jirka, najdete naši loveckou střelnici.  Můžete si zde zkusit několik druhů luků, včetně mongolského, a kuši. Máme pro Vás připraveny ukázky různých loveckých šípů i hrotů od těch nejstarších po nejmodernější.

Více informací

Český Krumlov

Český Krumlov

V historickém centru města Český Krumlov Vás čeká střelnice pro děti i dospělé. Na městský ostrov za námi můžete přijít pěšky i přijet lodí. Vyzkoušejte nejrůznější luky nebo kuši, ti nejmenší si mohou zahrát na Viléma Tella a pokusit se kuší Pinocchio sestřelit dřevěné jablíčko.

Více informací

Rabí

Rabí

Přímo na nádvoří nabízíme k prohlédnutí a vyzkoušení barevnou variaci kuší. Sami můžete natahovat německým i francouzským heverem, vyzkoušet si čínskou opakovačku, nebo balistru, tedy kuši střílející kuličky místo šipek.

Více informací

Kašperk

Kašperk

Kromě několika luků a kuše si na Kašperku můžete Vy i Vaše děti vystřelit z děla!

Více informací

Velhartice

Velhartice

Hrad, který Vás mile překvapí! Víte, jak vypadá dobývací stroj trebuchet? Celou sezonu si ho můžete nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. V hradním krámku najdete lukostřelecké zboží a na střelnici několik zajímavých luků.

Více informací

Kratochvíle

Kratochvíle

Přímo před hlavním vchodem do zámku najdete naší nejmenší střelnici. Nabídka: Za čtyřicet korun si můžete vybrat jednu z následujících možností: 6 šipek z kuše   6 šípů z luku Soutěž: Při střelbě z luku a kuše můžete vyhrát střelecký talisman nebo dukát. Oficiální stránky:...

Více informací

Švihov

Švihov

Vzhledem k velikosti nádvoří se právě zde dá střílet z větší vzdálenosti, než jinde. Pojďte to zkusit třeba lukem Attilou! Pokud zasáhnete, získáte talisman s vodní pannou.

Více informací