Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Střelnice Na nádvoří


Střelnice na nádvoří

Máte chuť si zastřílet lukem? Kuší? Trebuchetem? Chcete si prohlédnout zajímavé luky z celého světa? Přijďte se za námi podívat na nádvoří některého z hradů. Každá střelnice je jiná, všude ale můžete soutěžit o střelecký dukát. Pokud se ohlásíte předem, můžete si na našich střelnicích také vyzvednout zboží z obchodu.

Konopiště

Konopiště

Na druhém konci zámeckého příkopu, než je medvěd Jirka, najdete naši loveckou střelnici.  Můžete si zde zkusit několik druhů luků, včetně mongolského, a kuši. Máme pro Vás připraveny ukázky různých loveckých šípů i hrotů od těch nejstarších po nejmodernější.

Více informací

Rabí

Rabí

Přímo na nádvoří nabízíme k prohlédnutí a vyzkoušení barevnou variaci kuší. Sami můžete natahovat německým i francouzským heverem, vyzkoušet si čínskou opakovačku, nebo balistru, tedy kuši střílející kuličky místo šipek.

Více informací

Velhartice

Velhartice

Hrad, který Vás mile překvapí! Víte, jak vypadá dobývací stroj trebuchet? Celou sezonu si ho můžete nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. V hradním krámku najdete lukostřelecké zboží a na střelnici několik zajímavých luků.

Více informací

Švihov

Švihov

Vzhledem k velikosti nádvoří se právě zde dá střílet z větší vzdálenosti, než jinde. Pojďte to zkusit třeba lukem Attilou! Pokud zasáhnete, získáte talisman s vodní pannou.

Více informací

Novinky