Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Reference


Zkušenosti našich zákazníků

Mgr. Tomáš Svoboda - Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

"Tým lucistnice.cz přivezl na Trocnovské slavnosti 2018 makety dobývacích strojů (katapult a trebuchet), které byly umístěny na louce přímo pod mohylou Jana Žižky z Trocnova. Velmi oceňujeme vstřícný přístup, ochotu vysvětlit fungování těchto strojů dětem i dospělým a dobové oblečení obsluhy. I proto, že si návštěvníci mohli vše sami vyzkoušet, vše přispělo k jedinečnému zážitku z této akce Jihočeského muzea, děkujeme."


Jirka Papáč - Vertigo Sports s.r.o.

"Firemní akce s Lucistnice.cz proběhla bez jakýchkoliv problémů. Oceňuji aktivní přístup instruktorů ke klientům. Líbilo se i vybavení a kostýmy instruktorů. Je vidět, že se v týmu Lucistnice.cz dbá na dotahování věcí do detailů. Rádi se ozveme příště zase."


Za Pacovský jarmark J. Růžková

"Přesně v polovině srpna minulého roku se konal staročeský jarmark v Pacově, na kterém se objevila společnost Lučištnice. Domluva s týmem byla na profesionální úrovni, byli velmi vstřícní, ochotní a milí. Po celý den byl tým plně k dispozici všem návštěvníkům jarmarku a ochotně jim asistoval. Od návštěvníků jsme slyšeli pouze kladné ohlasy. Se společností Lučištnice s.r.o. jsme byli opravdu velmi spokojeni a těšíme se na další spolupráci a zároveň jim přejeme spoustu spokojených klientů."


Jan Lehner - organizátor Hamernického dne při Muzeu Dr. Bohuslava Horáka v Rokycanech

"Společnost Lucistnice s.r.o. se zúčastnila kulturního programu u příležitosti Hamernického dne v Dobřívě na prostranství národní technické památky Hamr Dobřív. Předváděla lukostřelbu pro veřejnost a ukázky střelby z obléhacího stroje trebuchet. Lukostřelba byla nesmírně oblíbená, návštěvnici si ji vyzkoušeli nepřetržitě po celý den. Malý trebuchet je též atrakce, která není často k vidění. Při ukázce vzbudil zájem a obdiv. Hodnotím soubor nabízených služeb jako velice atraktivní a doporučuji je. Komunikace se zastupiteli společnosti, řešeni organizačních a bezpečnostních otázek probíhalo též skvěle."


Eva Veruňková Košařová - Film Servis Plzeň s.r.o

"Tým Lucistnice.cz pro nás zajišťoval veřejnou lukostřelbu na dětském dni Fakultní nemocnice Plzeň. Akce se pěkně vydařila, děkujeme moc! Budu se těšit na další spolupráci!"


Petr Nedorost - jednatel společnosti PK SERVIS

"Akce se vydařila na výbornou. Děkujeme tímto společnosti Lučištnice.cz s.r.o. za výrobu reklamních předmětů pro naši společnost na setkání s našimi V.I.P. zákazníky.  S výběrem dodavatele jsme se trefili do černého. :)"


Jitka Velková - Městské muzeum a galerie Vodňany

"V polovině dubna Městské muzeum a galerie Vodňany otevíralo novou expozici válečné historie města ve středověké baště. Naprosto správným rozhodnutím bylo pozvat členy a členky spolku Lucistnice.cz. Snadná dohoda, vstřícnost požadavkům, přesnost plnění a stále dobrá nálada. Přeji všem tak příjemná setkání se středověkými dovednostmi a tradicemi!"


Petr Vošmik

"Lukostřelba byla příjemným zpestřením naší narozeninové oslavy. Vše probíhalo za doprovodu mladých a milých lidí, kteří se bez problémů přizpůsobili a navíc pokračovali nad rámec domluveného časového rozsahu."


PEM Communication s.r.o.

"Pozitivní, milý a vstřícný přístup ke klientovi nás vede k tomu, že se spol. Lučištnice.cz spolupracujeme již řadu let a hodláme v tom pokračovat!"


Spolek fór Protivín

"S připraveným programem, který pro náš masopust na téma Železný a zlatý středověk zajišťoval tým lucistnice.cz, jsme byli moc spokojeni. I přes nepřízeň počasí si lučištníci zachovali úsměv a všem zájemcům o střelbu se věnovali, odpovídali také na zvídavé historické i technické otázky. Kostýmy i vybavení byly opravdu dobové a inspirativní. Prioritou při městské slavnosti je bezpečnost, ta byla zajištěna příkladně."


Gabriela Pešťáková - Faiveley Transport Plzeň s.r.o.

"Byli jsme nadmíru spokojeni a ze stran zaměstnanců slyším jen samé pozitivní reakce. Moc se to líbilo a určitě Vaše služby ještě v budoucnu využijeme."

Novinky