Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Luky Jezdecký luk Csaba


Převodní tabulka
Jezdecký luk se šípem

Jezdecký luk se šípem

Jezdecký luk se šípem
Jezdecký luk
Jezdecký luk - detail rukojeti
Jezdecký luk - střelba

Jezdecký luk Csaba

Cena 2 390 Kč (s DPH)
Objednací číslo: JezdeckyLuk
Výrobce: Kafka (HU)
Kategorie: Luky
Dostupnost: do týdne
Typ rukavice: Dacron (velmi odolné syntetické vlákno)

Popis produktu

Luk svým tvarem vychází z tradičních maďarských jezdeckých luků. Svou velikostí a napínací silou je určen hlavně pro větší děti, ale jedná se o univerzální rodinný luk. Není vhodný pro vysoké střelce, nátah je jen do 28 palců.

Celá konstrukce je lehká, luk sebou po výstřelu výrazně netrhne. Použité plastové lučiště neztrácí sílu i při dlouhodobém natažení a "odpustí" i když občas zapomenete luk po střelbě vypnout. Plast je citlivý na vysoké teploty a proto nenechávajte luk na přímém slunci nebo za oknem auta.

Jezdecké luky Csaba jsou vyráběny v Maďarsku. Použitým materiálem je laminát obalený v kůži, rukojeť a konce luku jsou vyrobeny ze dřeva. 

 

Jezdecký luk Csaba
Dostupná síla:
(Draw Weight)
20-25 (28")
Délka:
(Length)
119 cm/47"
Předpětí:
(Brace Height)
19 cm/7 1/2"
Délka nátahu:
(Draw Length)
71 cm/28"
Přepravní délka:
(Total Length)
129 cm/51"
Délka tětivy:
(Length of String)
110 (12) cm/
43 1/2 (4 3/4)"
Hmotnost:
(Weight)
cca 430 g

Nevíte si rady?

Jestliže si nevíte rady s výběrem luku, doporučujeme si přečíst článek Jak vybrat luk?.

Pokud potřebujete poradit, luky si vyzkoušet, nebo se svým novým lukem ovládnout základy lukostřelby, navštivte nás na střelnci Na Půdě. Vstup je možné platit talismanem!

Před prvním natažením tětivy doporučujeme prohlédnout si návod jak správně natáhnout dlouhý luk s fotografiemi v našem blogu, kde je zřetelné jakým směrem tětiva na luk patří.

Něco se nedaří? Nejste si jistí? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.


English description

Traditional hungarian horse archery bow. The draw strength and size makes this bow obviously suitable for larger children and women. The bow isn't suitable for tall archers - the draw length is only 28''. The construction is surprisingly light, and the bow is very easy to handle.

The material is fiber glass wrapped in leather, grip and bow ends are made of wood. It is quite resistant, but susceptible to high temperatures, so don't leave the bow lying in direct sunlight, or behind your car's windshield.


This bow is made in Hungary.


Deutsche Beschreibung

Die Form des Bogens hat ihren Ursprung in den ungarischen Reiterbögen. Durch seine Größe und die Spannungskraft ist der Bogen hauptsächlich für größere Kinder gedacht, es handelt sich aber um einen universellen Familienbogen. Die gesamte Konstruktion ist sehr leicht und der Bogen zuckt nach dem Abschuss nicht zurück. Dadurch das der Bogenrücken aus Plaste ist, verliert er, auch bei langer Spannung, nicht an seiner Kraft, selbst wenn Ihr mal vergisst die Sehne nach dem Schießen abzumachen. Die Plaste ist empfindlich gegen Hitze und deswegen darf man den Bogen nicht direkt in der Sonne oder hinter einer Auto-Fensterscheibe liegen lassen.

Der Bogen wurde in Ungarn Hergestellt. Benutztes Material ist in Leder umwickeltes Laminat.

Der Griff in der Mitte des Bogens und die Bogenenden sind aus Holz.

 

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

149 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
839 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
119 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
Novinky