Novinky
Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Praky Hotové praky, těla praků Experimentální prak Netriq


Převodní tabulka
Tělo praku Netriq

Tělo praku Netriq

Tělo praku Netriq
Prak Netriq 3X - neobyklý ale spolehlivý
Rybářský prak Netriq 4X - Quattro
Prak Netriq N - prak nejen pro střelbu šípů
Prak Netriq N - pohled zpředu
Výstřel šípu prakem Netriq
Prak, který střílí šípy
Prak Netriq 3X v akci

Experimentální prak Netriq

Cena 149 Kč (s DPH)
Objednací číslo: Netriq
Výrobce: Lučištnice.cz
Kategorie: Hotové praky, těla praků
Dostupnost: do týdne

Varianty produktu (4)

Obj. číslo Název Dostupnost Cena  
1 Tělo praku Netriq do týdne 149  Kč
2 Netriq 3X (Trio) do týdne 229  Kč
3 Rybářský prak Netriq 4x (Quattro) do týdne 299  Kč
4 Prak na šípy Netriq N do týdne 299  Kč

Popis produktu

Netriq je neobvyklý prak, určený pro dospělé střelce, kteří rádi eperimentují. Nahrazuje naše původní produkty NEo, TRIo, Quattro.

Základem je tělo z výběrového bukového dřeva. Má pět 7 mm otvorů pro připojení gum, jeden 7mm otvor ve spodní částí na šňůru a dvě 6mm neprůchozí díry na tyčky pro vedení šípu nebo cokoliv, co si vymyslíte. Všechny naše varianty lze libovolně kombinovat a přestavovat. Bez jakéhokoliv nářadí sami postavíte různé typy praků. Pokud si u nás koupíte náhradní gumu a kapsy, můžete Netriq přestavět na klasický dětský prak DUO ve všech variantách, ale i netradiční Netriq 3X nebo výkonný rybářský prak Netriq 4X - Quattro. Samozřejmě můžete vytvářit i vlastní varianty. Budeme rádi, když se pak pochlubíte.

Prak Vám nabízíme ve třech hotových variantách:

Netriq 3X (Trio)

Podivný typ praku se třetí gumou pro lepší rozložení síly. V našem provedení jsou použity tři žluté trubičky. Trojitá kapsa je z pravé kůže a spolehlivě pojme projektil asi do průměru 15 mm.

Obsah objednávky: Tělo Netriq + svazek gum 3X (3 žluté trubičky, trojkapsa, 3 korálky a gumičky)

Rybářský prak Netriq 4X (Quattro)

Extrasilný prak se čtyřmi žlutými trubičkami pro lepší rozložení síly! Prak je určen pro zkušenější a silnější střelce. 
Je vhodný také jako prak rybářský. Byl navržen pro střelbu krmících kuliček Boilie 16-20 mm. Tenké PES lanko spolu s koženou kapsou, kterou prochází, vytváří velmi jednoduchý ale spolehlivý a pohodlný způsob jak kuličku jednou rukou zachytit v kapse. Vložte kuličku do středu kapsy a natáhněte prak za uzel na lanku, kapsa se sama zavře. Kulička nemůže vypadnout ani nehrozí rozmáčknutí. Lanko nepřekáží při běžné střelbě, ale lze jej snadno odvázat.


Na dolním konci držadla je otvor pro snadné připevnění praku k zápěstí pomocí smyčky provázku, nebo pro zavěšení praku. Tělo praku je vyrobeno ze dřeva - dřevěné tělo zajistí, že prak přirozeně plave na vodní hladině!

Obsah objednávky: Tělo Netriq + svazek gum 4X (4 žluté trubičky, čtyřkapsa, 4 korálky a gumičky) + lanko s válečkem

Prak pro střelbu šípů Netriq N (Neo)

Netradiční druh praku určený nejen pro výstřel šípů.

Použitím žlutých trubiček dvojitě, je prak určen především pro dospělé. Silově je zcela stejný jako rybářský prak Netriq 4X, ale guma je ve dvou 50cm kusech. Univerzální prak NEO jsme ale navrhovali tak, aby jej bylo možno použít jak ke střelbě kulových projektilů tak i k vystřelení šípu. Do vidlice praku je možno velmi jednoduše zavěsit kovový kroužek, který vede šíp. Kapsou prochází provázek, do kterého vsadíte šíp stejně jako do tětivy.  Za uzel na provázku můžete prak pohodlně držet při nátahu se šípem. Při střelbě kuliček provázek nepřekáží a stačí zase odejmout kovový vodící kroužek. Samozřejmě můžete používat pouze kasu a provázek odvázat, nebo odmontovat kapsu a střílet jen šípy. Střelba šípů pomocí praku je velmi přesná, výkonově odpovídá dětským lukům.

Obsah objednávky: Tělo Netriq + 2 týble 6mm + vodící kroužek a gumy + svazek gum N (2 žluté trubičky 50 cm, kapsa, 4 korálky, 2 gumičky) + lanko na šípy


English description

Netriq is new experimental type of slingshot for adult shooters. It replaces our products Neo, Trio and Quattro.

The basic wooden body made of high quality beech wood has five 7 mm holes for rubbers and one 7 mm hole in the handle for the cord. There are also two 6 mm holes for wooden pins which hold the arrowrest or whatever. All variations can be combined. You don't need any special tools. If you buy the spare rubber and leather pouch you can rebuild the sligshot for classical childrens slingshot DUO or special sligshot Netriq 3X or powerful special slingshor for fishermen Netriq 4X – Quattro. Of course feel free to invent your own variations. We'll be happy to see the result.We offer the ready made slingshot in three variations:

Netriq 3X (Trio)

Slingshot with third rubber for better power balance. We use three yellow tube rubbers. The leather pouch is made of genuine leather and is able to catch projectile up to 15 mm.

The Netriq 3X includes: Wooden body Netriq + rubbers attached to leather pouch, 3 wooden beads and three rubber pieces for attachment of the rubber).

Fishermen slingshot Netriq 4X (Quattro)

Extrapowerful slingshor with four yellow tube rubbers for better power balance! This slingshot is suitable for experienced and stronger shooters.
We also recommend this type as a fishermen slingshot – it was designed for feeding balls Boilie 16-20 mm. Thin PES cord together with leather pouch is a very comfortable way to hold the projectile in the pouch (the pouch locks itself by drawing of the cord). The cord can be easily removed.


We newly drill a hole in the handle so you can fix the slingshot to the hand by the piece of cord (or just to hang the slingshot somewhere). The slingshot body is made of wood so it floats on the water!

The Fishermen slingshot Netriq 4X includes: Wooden body Netriq + rubbers attached to leather pouch + 4 wooden beads and four rubber pieces for attachment of the rubber + PES cord and wooden piece for handle

Slinshot for shooting arrows Netriq N (Neo)

Special slinsgot for arrow shooting,

The yellow tube rubbers are doubled here, so the slinsghot is suitable for adults. It is the same power as Fishermen slingshot Netriq 4X but the rubber is in two 50 cm pieces.

This slingshot is designed to shoot ball - shaped projectiles as well as to shoot arrows. You can very easily add the steel circle to the V-shaped part and use it as an arrowrest. There is a cord going through the leather pouch, it works as a string which holds the nock. You draw the gum easily, holding a knot on the string. If you want to shoot balls (pebbles etc.), you just remove the steel circle.

Regarding the draw weight - shooting with this slingshot can be compared to shooting with children's bow.

Netriq N includes: Wooden body Netriq + two wooden 6 mm + steel circle and the rubbers + rubbers attached to the leather pouch with two rubber pieces for attachment of the rubber + PES cord

 

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

179 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
179 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
399 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail