Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Praky Náhradní díly, kapsy, gumy Náhradní kožená kapsa k praku


Převodní tabulka
Náhradní kožená kapsa k praku

Náhradní kožená kapsa k praku

Náhradní kožená kapsa k praku
Náhradní kožená kapsa k praku Duo, Quattro
Náhradní kožená kapsa k praku Trio
Kožená kapsa k praku v mnoha barvách

Náhradní kožená kapsa k praku

Cena 25 Kč (s DPH)
Objednací číslo: NahradniKapsa
Výrobce: Lučištnice.cz
Kategorie: Náhradní díly, kapsy, gumy
Dostupnost: do týdne

Varianty produktu (3)

Obj. číslo Název Dostupnost Cena  
1 Kapsa na prak V, Duo, Bingo, Aero, Diablo, Neo do týdne 25  Kč
2 Kapsa na prak Trio do týdne 25  Kč
3 Kapsa na prak Quattro do týdne 25  Kč

Popis produktu

Pokud si chcete vyrobit svůj vlastní prak, nebo ztratíte kapsu od našich praků, zde seženete kapsu novou. Používáme kvalitní pravou kůži a pomocí tlačných nožů vysekneme přesný tvar.

Otvory pro gumy jsou navrženy tak, aby dobře prošly námi používané typy gum. Kapsa se hodí pro ploché gumy 6×1 a 6×2 mm a pro žlutou, červenou a zelenou trubičku Thera-Band Tubing. Pro silnější gumy je nutné vyseknout větší otvor a použít velmi kvalitní materiál.  Můžeme pro Vás na požádání připravit nejen kapsy s většími otvory po stranách ale i s otvory uprostřed dle Vašeho přání. Pro nejsilnějí praky nabízíme kapsy z hověziny.

Barva kůže se může lišit. Poud Vám na barvě záleží, napište do poznámky, kterou barvu upřednostňujete, pokusíme se Vám vyhovět. V současnosti je na výběr: černá, středně hnědá (whisky), tmavě hnědá (káva) a červená.


Deutsche Beschreibung

Ersatz Ledertasche für Steinschleuder
Wenn Sie sich eine eigene Steinschleuder machen wollen, oder Sie verlieren die Tasche für die Munition von einer unseren Schleudern, können Sie sich hier eine neue hohlen.
Wir verwenden hochwertiges Echtleder und schneiden mit Hilfe von Stoßmessern die exakte Form heraus.
Die Gummiöffnungen sind so gestaltet, dass die von uns verwendeten Gummisorten gut reinpassen. Die Tasche ist für 6 × 1 und 6 × 2 mm Flachgummi und für gelbe, rote und grüne Schlauchgummis geeignet. Für stärkeren Gummi ist es notwendig, ein größeres Loch zu schneiden und hochwertiges Material zu verwenden. Auf Anfrage können wie nicht nur Taschen mit größeren Löchern an den Seiten liefern, sondern auch Löcher in der Mitte fertigen. Für die stärksten Schleudern bieten wir Taschen aus Rindleder an.

Die Farbe des Leders kann unterschiedlich sein. Wenn Ihnen die Farbe wichtig ist, schreiben sie das bitte in die Kommentare, welche Farbe sie bevorzugen und wir versuchen Ihren Wunsch zu erfüllen.
Momentan stehen zur Auswahl: Schwarz, Mittelbraun(Whisky), Dunkelbraun(Kaffee), und Rot.

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

179 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
20 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
Novinky