Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky
Převodní tabulka
Univerzální ochrana na kožené výrobky

Univerzální ochrana na kožené výrobky

Univerzální ochrana na kožené výrobky
Mazadlo na boty, toulce, nátepníky...
Neobsahuje rozpouštědla ani jinou chemii.
Dolly 2 (6×6)

Voskolín

Cena 119 Kč (s DPH)
Objednací číslo: voskolin
Výrobce: Lučištnice.cz
Kategorie: Příslušenství pro střelbu
Dostupnost: do týdne

Popis produktu

Odborníci z našeho oddělení „Užitné genetiky" odvedli kus práce. Díky tomu Vám můžeme představit první GMOvci, do jejíž informace byl přidán včelí gen. Jak vidíte došlo k několika drobným nežádoucím účinkům na pohybový aparát, ale hlavní účel byl splněn! Tento jedinec (Dolly 2) dojí optimální směs včelího vosku a lanolinu. Pod obchodním názvem Voskolín nyní k mání na všech našich pobočkách! Ideální pro ošetření bot (původní název SraNaBo se neujal), nátepníků, toulců a dalších.

Výrobek je směs včelího vosku a lékařského ovčího lanolinu. Neobsahuje žádné další příměsi. Je určen pro ošetření kožených výrobků, zlepšuje vzhled, zvyšuje voduodpudivost, prodlužuje životnost. Před aplikací doporučujeme natíraný výrobek řádně očistit, vysušit a nahřát asi na 50 °C.

Obsah balení 60g.


English description

Voskolín is ideal balm for leather boots, armguards, quivers etc.

This product is a mixture of beeswax and sheep lanoline of medical quality. It doesn't contain any other additives. This leather balm protects and improves the look of leather products. It makes the leather waterproof and gives it longevity. Before use we recommend to clean, dry and warm the product at max. 50°C.

Content 60 g.

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

29 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
270 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
119 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
Novinky