Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Šípy, šipky Šíp LARP (IDV)


Převodní tabulka
Šíp na LARP

Šíp na LARP

Šíp na LARP
Měkčené šípy s bambulí
LARP šípy IDV ve dvou barvách

Šíp LARP (IDV)

Cena 349 Kč (s DPH)
Objednací číslo: SipIDV
Výrobce: IDV
Kategorie: Šípy, šipky
Dostupnost: do týdne

Varianty produktu (2)

Obj. číslo Název Dostupnost Cena  
1 Šíp LARP (IDV) - černý do týdne 349  Kč
2 Šíp LARP (IDV) - bílý do týdne 349  Kč

Popis produktu

Skvělé, spolehlivé a bezpečné šípy na LARP a archery games. Znáte je z našich střelnic jako tupouní střelivo. Nabízíme je ve dvou barevných variantách – v první jsou všechny díly černé, v druhé je bílé tělo, červené letky a černá „bambule“.

Hlavice velkého průměru je příjemně měkká a lehká. Při použití slabého luku (doporučujeme max 20-22 liber) nejsou zásahy bolestivé. Tělo i končík jsou velmi odolné, bez problému vydrží všechny nárazy, i šplápnutí od dospělého.

Jednotlivé díly jsou pevně spojeny a nedokážeme je vyměnit.

Při hraní archery games  používejte obličejové masky, nebo alespoň ochranné brýle. Při kolmém zásahu do tvrdé plochy se šíp odrazí zpět a může zranit zadním koncem!

Archery games

Je zábava podobná paintballu, nebo airsoftu, jen se při ní používají luky. Hraje se po celém světě pod názvy jako Archery Tag, Archery Attack nebo právě  Archery game. Existuje celá řada pravidel, ve všech variantách ale nastává situace kdy jeden hráč zkouší zasáhnout šípem druhého hráče. Se slabými luky a vhodnou ochranou obličeje je zásah méně bolestivý než u paintballu. S námi si můžete zahrát oblíbené tupouny, další modifikace jsou: všichni proti všem, divoký západ, vlajka, vybíjená atd.

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

149 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
250 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
1 390 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
Novinky