Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky
Převodní tabulka
Originální lukostřelecké terče

Originální lukostřelecké terče

Originální lukostřelecké terče
Papírové terče pro šípy, tištěné linorytem
Lukostřelecký papírový terč - lapač snů
Lukostřelecký papírový terč - bájná zvířata
Lukostřelecký papírový terč - červené kruhy
Papírový terč pro lukostřelbu zpevněný sítí
Originální lukostřelecký terč, zcela ekologický.
Terč pro odvážné lukostřelce (ten vpravo)
Ani nejlepší papírový terč nazajistí, že se trefíte doprostřed...

Papírový terč

Cena 69 Kč (s DPH)
Objednací číslo: papirovyterc
Výrobce: Lučištnice.cz
Kategorie: Terče, vybavení střelnic
Dostupnost: do týdne

Varianty produktu (2)

Obj. číslo Název Dostupnost Cena  
1 Papírový terč - lapač snů do týdne 69  Kč
3 Papírový terč - červené kruhy do týdne 69  Kč

Popis produktu

Už vás nebaví střílet "jen tak" do terče, nebo si prostě přejete své tréninky nějak ozvláštnit? Náš odolný papírový terč by mohl být to, co hledáte.

Lukostřelecký terč je vytvořen z papíru vyztuženého sítí s originálním potiskem. Pro výrobu papírových terčů jsme použili kvalití kraftový papír, který odolá vodě lépe než obyčejný papír. Uvnitř je zpěvněn sítí z tenkých nití. Terč je tak odolnější vůči zásahům šípů a není hned po prvním tréninku na odpis.

A co je úplně nejlepší? Papír byl původně  použit jako obal, není tedy nový a může mít drobné kazy, ohlé rohy. Jedná se ale skutečně o odpadní materiál a díky tomu mají naše šetrné terče druhotné využití!

Originální potisk jsme vytvořili ručně, technikou linorytu a na papír byl ručně natištěn kvalitními, stálými barvami. Najdete u nás tři originální motivy: design indiánského lapače snů, motivy zvířat inspirované kresbami starých germánů a červeně tištěné kruhy se záměrným křížem. Snažili jsme se dodržet geometrii klasického sportovního terče 40×40.

Terč je v hodný pro šípy do průměru 10 mm s terčovým hrotem. Musí být doplněn terčovnicí, nemá zastavovací účinek!

Celkové rozměry: 58×58 cm

Doporučujeme spolu s našimi ekopřipínáčky!


English description

Do you start to be bored with a simple target shooting? Then our resistable paper target could be the thing you're looking for!

The archery target is made of the special craft paper with thread net inside which is water resistant and hand printed. The target can be used much longer than a simple paper target!

What is the best on our target is the fact we have recycled the paper which was originaly used as a cover wrap. This means the paper is a waste material and thanks to this our targets help to safe our planet!

The original design was made using a lino-cut technology and than printed with high quality colours. We are offering three designs: native american dream catcher, old German inspired animal paintings and simple red circles. The geometry of the classical sport target is visible as well, the target is 40 x 40 cm.

Can be fixed by our special handmade wooden target pins!

It is suitable for arrows till 10 mm in diameter, with a target tip. The target has to be put on a straw or another target, it doesn't stop the arrow itself!
 
The paper measures 58 x 58 cm (22,8 x 22,8'')

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

839 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
119 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
12 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
Novinky