Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky
Převodní tabulka
Prak Bingo X

Prak Bingo X

Prak Bingo X
Prak Bingo Y
Prak Bingo Z
Prak na přání (opálení, kartáčování, olej)
Orginální reklamní předmět

Prak Bingo

Cena 199 Kč (s DPH)
Objednací číslo: Bingo
Výrobce: Lučištnice.cz
Kategorie: Hotové praky, těla praků
Dostupnost: do týdne

Varianty produktu (3)

Obj. číslo Název Dostupnost Cena  
1 Prak Bingo X do týdne 199  Kč
2 Prak Bingo Y do týdne 199  Kč
3 Prak Bingo Z do týdne 219  Kč

Popis produktu

Prak Bingo se skvělými trubičkovými gumami je jednoduchý a velmi skladný.

Přesto, že je z rodiny našich praků nejmenší, je prak Bingo určen převážně pro dospělé. Tělo praku bylo přizpůsobeno pro zkušenější střelce. Buková vidlička je nízká, takže ani silnější gumy nepáčí prak ze zápěstí. Vzhledem k menšímu profilu vidličky je ale nutné používat jen přijatelně velké a kulaté projektily. Při použití plochých, nebo ostrých kamínků hrozí poranění ruky, která drží prak.

Prak dodáváme s jednoduše vedenou trubičkovou gumou. Na výběr je slabší žlutá trubička (označení X), nebo silnější červená trubička (Y), nejsilnější je zelená trubička (označená Z). Připevnění gum jsme vyřešili  provrtáním otvoru, kterým se trubička snadno protáhne a na druhé straně otvoru se do ní vtlačí dřevěný korálek. Na případnou výměnu, nebo zkrácení gumy tak nepotřebujete žádné nářadí ani návod. Na straně kapsy je guma dvakrát protažena gumovou trubičkou. Tento způsob gumu neškrtí a zároveň je snadno rozebíratelný. Více informací v článku prak Bingo v našem blogu. Vrtání umožňuje použít tělo i pro gumy 6×2 mm dvojitě (nebo 6×1 s dvojitým uzlíkem). Náhradní guma k praku je v naší nabídce také samostatně.

Guma je citlivá na UV záření, životnost praku prodloužíte budete-li jej skladovat v temnu. Doporučujeme použít rukavice a ochranné brýle. Příjemnou zábavu!

Orignální úpravy na přání

Na prak Vám můžeme laserovou gravírkou vypálit nápis nebo obrázek podle Vašeho návrhu. Získáte tak originální reklamní nebo upomínkový předmět. Cena závisí na složitosti motivu a počtu kusů. Na zakázku můžeme také změnit tvar či barvu praku, oblíbená je povrchová úprava opálení, kartáčování a nátěr olejem.

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Připravíme Vám konkrétní nabídku na míru. V případě poptávky prosím buďte co možná nejvíce konkrétní, věcní a struční. Děkujeme.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce spolu s časy, kdy je možné Vás zastihnout.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme konkrétní nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky bude odeslána i na Váš email.

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

179 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
20 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
25 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
Novinky