Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Praky Náhradní díly, kapsy, gumy Guma k praku - trubička


Převodní tabulka
Náhradní guma do praku - trubičky Thera band

Náhradní guma do praku - trubičky Thera band

Náhradní guma do praku - trubičky Thera band
Guma - trubička (béžová) pro dětské praky
Guma - trubička (žlutá)
Guma - trubička (červená)
Guma - trubička (zelená)
Guma - trubička (modrá)
Guma - trubička (černá)

Guma k praku - trubička

Cena 20 Kč (s DPH)
Objednací číslo: GumaTrubicka
Výrobce: Lučištnice.cz
Kategorie: Náhradní díly, kapsy, gumy
Dostupnost: do týdne

Varianty produktu (6)

Obj. číslo Název Dostupnost Cena  
1 Béžová trubička - Thera-Band Extra-thin 25 cm (na prak nutné 2ks) do týdne 20  Kč
2 Žlutá trubička - Thera-Band Light 25 cm (na prak nutné 2ks) do týdne 25  Kč
3 Červená trubička - Thera-Band Medium 25 cm (na prak nutné 2ks) do týdne 25  Kč
4 Zelená trubička - Thera-Band Heavy 25 cm (na prak nutné 2ks) do týdne 30  Kč
5 Modrá trubička - Thera-Band Extra Heavy 25 cm (na prak nutné 2ks) do týdne 30  Kč
6 Černá trubička - Thera-Band Special Heavy 25 cm (na prak nutné 2ks) do týdne 35  Kč

Popis produktu

Pokud si chcete prak vyrobit sami, nebo potřebujete náhradní díly, najdete u nás nejen gumy a kapsy samostatně, ale i spojené, připravené k okamžitému namontování. Stačí najít nebo vyrobit vidličku, provrtat 7mm otvory, protáhnout gumy a "ucpat" je korálky. Gumy samozřejmě můžete připojit i jiným způsoběm, záleží jen na Vás.

Nabízíme tři různé typy gum: Trubičky, pásy a leteckou gumu. Více o volbě vhodné gumy najdete na našem blogu.

U kvalitních praků můžete použít trubičkovou gumu, kterou obvykle prodáváme po kusech dlouhých 25 cm, na přání připravíme i jiné délky. Guma je velmi odolná proti mechanickému poškození i proti UV světlu. Je obtížnější ji k praku i ke kapse připevnit než leteckou gumu, ale má vyšší pružnost.  Na výběr máme 6 různě silných trubiček, označených barvou.


Béžová
Naše praky s béžovou trubičkou označujeme W a jsou určeny pro menší děti. Gumu lze k praku i kapse jednoduše přivázat, korálky ani válečky nejsou potřeba. Lze použít s naší kapsou, vrtání praku stačí 5mm, větší nevadí. Pokud chcete vyrobit klasický klukovský prak sami doma, je tato guma to pravé.
POUŽÍVÁME PRO PRAKY: Duo W, Aero W, Vidlička W


Žlutá
Pro větší děti i dospělé je vhodná naše nejprodávanější žlutá guma. Praky s touto gumou označujeme písmenem X. Pro připojení lze použít naše korálky a gumičky. Na běžný prak stačí 2 ks dlouhé 25 cm. Doporučujeme naší koženou kapsu, prak vrtejte 7mm vrtákem.


Na speciální praky, třeba náš Netriq, použijete 2 ks dlouhé 50 cm (guma je vedena dvojitě) – tímto způsobem dosáhnete většího výkonu než jednoduše vedenou silnou gumou. Takto provedený prak označujeme písmenem N.


Pro pušku Pamapaliny používáme jeden kus dlouhý 35 cm.
POUŽÍVÁME PRO PRAKY: Duo X, Aero X, Bingo X, Diablo X, Vidlička X, Netriq X/3X/4X/N, Jumbo 4X/N a Pampalini


Červená
Velmi silné praky s červenou trubičkou označujeme Y. Jsou vhodné pro silné, dospělé střelce. Pro připojení lze použít naše korálky a gumičky.
POUŽÍVÁME PRO PRAKY: Duo Y, Aero Y, Bingo Y, Diablo Y, Jumbo 4Y


Zelená
Nejsilnější běžně použitelná guma je zelená a praky s touto gumou označujeme písmenem Z. Jsou určeny pouze pro obzvlášť zdatné dospělé střelce. Pro připojení lze použít naše korálky a gumičky.
POUŽÍVÁME PRO PRAKY: Duo Z, Aero Z, Bingo Z


Modrá
Extra silná modrá je pouze v našem praku Indigo. Vhodná pouze pro experty a speciální konstrukce praků. Kapsa musí být mimořádně pevná, vrtání do praku je 8mm. Pro připojení lze s trochu snahy také použít korálky a gumičky.
POUŽÍVÁME PRO PRAKY: Indigo


Černá
Speciální černá guma se pro naše praky nehodí. Je určena pouze pro zvláštní konstrukce, ukotvené praky a výmetné mechanizmy. Nelze použít s naší koženou kapsou a nelze ji spolehlivě připojit pomocí našich korálků a gumiček.


Gumu protáhnete otvorem v kapse nebo v praku pomocí provázku (nepoužívejte tenkou nit, ta by mohla gumu přeříznout). Na připevnění gumy k praku nepoužívejte nic tvrdého, kdyby guma praskla, mohou i plastové kousky zasáhnout Vaše oko. Bezpečný a jednoduchý způsob připevnění gumy k praku si můžete prohlédnout u našich výrobků. Pro připevnění žlutých, červených a zelených trubiček si můžete vyrobit nebo koupit korálky a malé gumičky.
Mějte na paměti, že je vždy lepší více tenkých svazků, než jedna silná guma! Guma praku je citlivá na UV světlo, praky zbytečně nevystavujte slunci. Chraňte gumu před poškrábáním, pozor na ostré prsteny, nehty, kamínky. Doporučujeme použít ochranné brýle.

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

179 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
179 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
25 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
Novinky