Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Pro firmy


Pro firmy

Hledáte pro Vaší firemní akci zábavu, netradiční zážitky nebo se chcete vtipnou formou dozvědět něco nového? Pak jste na správném místě. Mnoho let zajišťujeme program na firemních akcích, jako jsou firemní večírky, konference nebo teambuildingy. Pomůžeme Vám s rozšířením Vašich znalostí v oblasti lukostřelby, historického šermu nebo historie samotné nebo zajistíme jen malé, či větší odreagování podle Vašich přání.

Zažij si svůj středověk

Zažij si svůj středověk

Poznejte, jak žili lidé ve středověku. Vejděte do rytířského stanu, pojezte a popijte, co hrdlo ráčí společně s dalšími rytíři a vyzkoušejte si jejich zbroj a meč, štít nebo jiné zbraně. Středověk však nejsou jen udatní rytíři a spanilé panny, ale i obyčejní lidé. Poznejte a vyzkoušejte jejich...

Více informací

Hry a soutěže

Hry a soutěže

Zahrajte si oblíbené hry ze středověku. Hry pomáhají prohlubovat soudržnost týmu nebo skupiny, odkrývají skryté stránky a schopnosti člověka a mnohdy se při nich něco nového naučíte. Mimo jiné se při hraní her také rozvíjí kreativita a uvolňuje každodenní stres. Změřte síly se svými kolegy a...

Více informací


Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Připravíme Vám konkrétní nabídku na míru. V případě poptávky prosím buďte co možná nejvíce konkrétní, věcní a struční. Děkujeme.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce spolu s časy, kdy je možné Vás zastihnout.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme konkrétní nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky bude odeslána i na Váš email.

Novinky