Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Pro města


Pro města

Pořádáte ve vašem městě nějakou více či méně významnou událost pro veřejnost a hledáte zajímavé zpestření? Již mnoho let zajišťujeme program na různých městských akcích, slavnostech, masopustech, různých výročích a mnoho dalších. Návštěvníci vaší akce mohou v průběhu dne vyzkoušet střelbu z luku, kuše nebo i z netradičních obléhacích strojů. Vybrat si můžete z trebuchetu, katapultu nebo malého děla.

Pro akce zajišťujeme i kreativní činnost v podobě rukodělných aktivit, kde si vše na vlastní kůži lze vyzkoušet a hotové výrobky (například v podobě kožené klíčenky s erbem vašeho města nebo logem vaší akce) odnést domů na památku. Na vašem náměstí pak mohou být postaveny historické stany a vedle nich šermíři a jejich divadelní vystoupení.

Kromě výše zmíněného nabízíme i celou řadu dalších služeb, kterými lze obohatit váš program. Neváhejte nás kontaktovat pro jakékoliv další informace.


Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Připravíme Vám konkrétní nabídku na míru. V případě poptávky prosím buďte co možná nejvíce konkrétní, věcní a struční. Děkujeme.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce spolu s časy, kdy je možné Vás zastihnout.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme konkrétní nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky bude odeslána i na Váš email.

Novinky