Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Pro rodiny


Pro rodiny

Hledáte zpestření na svém výletě, nebo si chcete jen tak zastřílet? Navštivte nás na některé z našich střelnic. Celé léto jsme pro vás na nádvořích hradů nebo na střelnici Na půdě v Netolicích, která je v provozu i mimo hlavní sezónu. Naše nabídka však není omezena jen na hradní nádvoří, velké firemní akce nebo historická náměstí. Rádi zajistíme program i pro oslavu Vašich narozenin, výročí a dalších rodinných událostí. Vše přivezeme až na váš dvůr nebo zahradu.

Vyberte si z naší nabídky, co byste sami chtěli vyzkoušet. Ať už se jedná o střelbu s lukem nebo kuší, malým dělem nebo dětskou kušičkou. Pro mírumilovnější osoby lze přivézt i různé hry nebo si můžete nechat zahrát píseň k narozeninám od slavného barda. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Připravíme Vám konkrétní nabídku na míru. V případě poptávky prosím buďte co možná nejvíce konkrétní, věcní a struční. Děkujeme.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce spolu s časy, kdy je možné Vás zastihnout.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme konkrétní nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky bude odeslána i na Váš email.

Novinky