Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Pro školy


Pro školy

Chcete se dozvědět něco o historii, lukostřelbě, rytířích, šermu nebo životě ve středověku zajímavou a zábavnou formou? Nabízíme vám interaktivní vzdělávací a zábavné programy pro všechny věkové kategorie. Navštivte stany rytířů ze středověku, vyzkoušejte si jejich zbroje a potěžkejte jejich meče a štíty. Naučte se střílet z luku nebo z kuše. Ukážeme vám, jak probíhá lukostřelba v Mongolsku nebo jak vypadá indiánský luk.

Na chvíli se z vás může stát i dobyvatel hradu a vyzkoušíte si bitevní stroje, jako je katapult, trebuchet nebo dělo. Pro ty, kteří nechtějí bojovat, máme připravené ukázky středověkých řemesel nebo různé rukodělné aktivity, kde si můžete například vyrobit svůj kožený náramek nebo klíčenku.

Zábavné programy

Zábavné programy

Pro příležitost dětských, sportovních a jiných dnů nabízíme různé zábavné aktivity pro všechny věkové kategorie.

Více informací

Vzdělávací programy

Vzdělávací programy

Chcete se dozvědět něco nového o historii, lukostřelbě, rytířích, šermu nebo životě ve středověku zajímavou a zábavnou formou? Nabízíme vám vzdělávací programy na různá témata.

Více informací


Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Připravíme Vám konkrétní nabídku na míru. V případě poptávky prosím buďte co možná nejvíce konkrétní, věcní a struční. Děkujeme.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce spolu s časy, kdy je možné Vás zastihnout.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme konkrétní nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky bude odeslána i na Váš email.

Novinky