Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

Soutěže a hry
Soutěže a hry

Středověké disciplíny jsou určeny pro všechny, kteří rádi soutěží, a to bez ohledu na věk. Zjistěte, zda jste lepší než Vaši kolegové, spolužáci, příbuzní nebo kamarádi. Nabízíme několik různých her, které podporují týmového ducha a hlavně jsou oblíbenou formou zábavy.

Střelecký turnaj

Pokud se to na Vaši akci hodí, připravíme několik sad barevně rozlišených šípů a šipek. Zákazníci tak budou moci ve střelbě soutěžit nejen jako jednotlivci, ale i za jeden ze dvou až čtyř týmů.

Turnaj s řemdihy

Také můžeme přivézt dva řemdihy a štíty a uspořádat turnaj o nejlepšího bojovníka. Pro jistotu použijeme jen plyšové zbraně. Odvážní mohou zbraně namočit; ti nejodvážnější do barvy. Turnaj proběhne vyřazovacím způsobem jeden proti jednomu.

Špalíkovaná

Najdete-li dostatečně velký trávník zahrajeme si "špalíkovanou"; raně středověkou hru Vikingů i Slovanů. Proti sobě soutěží 1-6 členná družstva.

Závod

Uspořádáme krátký závod vyznačenou tratí. Aby to nebylo příliš jednoduché, použijeme pro jednotlivce chůdy a pro týmy tandemové lyže.

Deskové hry

Jak se bavili naši předci, když našli chvilku času? Asi budete znát hru „mlýn“. Málokdo ovšem zná „vrhcáby“. A co teprve „mandalu“ nebo „jarmo“? Můžeme Vás je všechny naučit!

Novinky