Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

Střelnice
Střelnice

V naší nabídce střeleckých zbraní nenajdete pouze luky a kuše klasické, ale i jejich exotické protějšky, například luk z Mongolska a další. Mimo těchto zbraní nabízíme i střelbu z praku, který sice není středověký, zato si s ním užijí zábavu děti i dospělí. Zábavou pro dospělé jsou vrhací zbraně – nože a hvězdice. Kromě malých ručních zbraní můžeme přivést i naše repliky dobývacích strojů.

Luky

Na našich střelnicích si můžete zkusit několik druhů luků. Například dlouhý celodřevěný luk, který není vybaven žádnými pomůckami, je zcela holý. Střílíme kvalitní dřevěné šípy s pravým peřím a ostrým ocelovým hrotem do klasického slaměného terče.

Více informací

Kuše

Kuše je snadnější na obsluhu než luk. Proto ji často využijí i děti. Naše kuše je vzhledově přijatelnou replikou, ale z bezpečnostních důvodů je uvnitř ramene laminát místo oceli. Spouštěcí mechanismus je původní, pákový. Velmi přesná je i naše pistolová kuše, kterou na střelnici také můžete vyzkoušet. S kuší střílíme do slaměného terče. Pro pobavení můžeme představit i několik heverů.

Více informací

Praky

Prak, který nabízíme pro soutěžení dospělých, není středověkou zbraní. Používáme moderní praky s gumou. Střílíme drobné kamínky případně keramické kuličky. Terčem jsou dřevěné válečky, nebo bronzový zvoneček. Kdo uspěje, vyhraje od nás něco dobrého. Vyzkoušet můžete hned několik tvarů praků s různými gumami.

Více informací

Vrhací zbraně

K dispozici na zapůjčení Vám jsou i naše vrhací zbraně – nože, hvězdice a nově i bumerang. Dokážete hodit nožem tak, aby se zapíchl do špalku a zároveň zvítězit lepší ránou do erbu nad dalšími soutěžícími? Nebo hodit bumerang tak, aby se Vám vrátil zpět do ruky? Pojďte to zkusit!

Více informací

Předovky

Naší novinkou jsou perkusní zbraně. Zbraň si můžete prohlédnout, osahat, sami nabít a také si vystřelit. Nabíjíme sypaným černým prachem a v souladu se zákonem bez jakéhokoliv projektilu.

Více informací

Bitevní stroje

Zvláštní skupinu naší nabídky tvoří dobývací stroje, jako je třeba trebuchet či katapult. Naše stroje jsou pouze zmenšeniny původních velikostí, které byly ve středověku používány k dobývání hradů a ničení nepřátelských vojsk. Vše je však plně funkční a lze přivézt na různé akce

Více informací

Novinky