Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

Zázemí
Zázemí

Mimo veškeré zbraně a aktivity, dokážeme zajistit i další technické záležitosti pro dotvoření dobové atmosféry – kvalitním ozvučením, mlhou, ohni či netradičním čajovarem. Kromě ukázek můžeme přivézt i stánek s naším zbožím, které je k prodeji a v kombinaci se střelnicí ihned k vyzkoušení.

Světla, zvuk a mlha

 Pro vylepšení atmosféry Vaší akce zajišťujeme také divadelní světla, mlhu a kompletní ozvučení.

Více informací

Petrolejové lampy a ohniště

V případě konání jakékoliv akce ve večerních či nočních hodinách, nabízíme osvětlení například petrolejovými lampami. Pro ty, kteří by chtěli pocítit teplo ohně a vůni dřeva, můžeme přivézt i celé ohniště v podobě železného koše. Díky němu pak oheň neničí povrch, na kterém je ohniště umístěno.

Více informací

Sud medoviny, čajovar

Pro ty z Vás, kteří rádi něco popijí, máme řešení. Na Vaši akci můžeme přivézt soudek lahodné medoviny. Pro milovníky čaje nebo pro ty z Vás, kteří by se chtěli zahřát, nabízíme turecký čajovar, ve kterém se čaj vaří přímo na ohni. Zkraťte si dlouhou chvíli a dejte si šálek něčeho dobrého k pití!

Více informací

Stánek

Na trhy můžeme přijet nejen se střelnicí, ale i s naším lukostřeleckým zbožím. Většinu zboží sami vyrábíme. Postavíme dřevěný historický prodejní stánek 2,5×1,5m s plátěnou střechou a vyložíme na pult vše od rukavic přes šípy po terče. Kostýmovaná obsluha je samozřejmostí. Ve spojení se střelnicí je možné všechno zboží ihned vyzkoušet.

Více informací

Novinky