Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky
Převodní tabulka
Puška Pampalini se špunty, kuličkami i gumami

Puška Pampalini se špunty, kuličkami i gumami

Puška Pampalini se špunty, kuličkami i gumami
Pro výuku střelby i nejmenších dětí
Puška střílí kuličky nebo gumičky
Puška Pampalini bez kapsy
Slavný lovec na šoulačce - Kapsa nasazena
Nabíjení špuntovky Pampalini
Zbraň připravena k výstřelu!
Pampalini - zadržet dech, hlavně nechybit!
BUM!

Puška Pampalini

Cena 499 Kč (s DPH)
Objednací číslo: Pampalini
Výrobce: Lučištnice.cz
Kategorie: Hotové praky, těla praků
Dostupnost: do týdne
Určení: Pro děti

Popis produktu

Tohle je muj život, dát kancům krmivo. A hlavně do hlavně nabít vostrý střelivo!

Dřevěná špuntovka, která střílí nejen gumičky, ale i korkové špunty a kuličky, třeba naše hliněnky. Celý výrobek je z bukového dřeva. Bez lepidla, bez laku. Pušku vyrábíme sami, ručně, podle vlastního návrhu. 

Na vývoji pořád pracujeme a tak se právě Vaše puška může lišit od fotografií. Znamená to pouze, že jsme pokročili dopředu a získáte vychytanější výrobek než byl ten na fotkách. Děkujeme za podporu.

Kdo může střílet?
Děti s dohledem dospělých a dospělí s nadhledem dětí.

Co se střílí?
Kaučukové gumičky, hliněné kuličky, vlněné kuličky, korkové špunty....

Gumičky se střílí bez kapsy. Jednoduše je zaháknete do žlábku v přední části hlavně a natáhnete za zářez na pažbě. Obsluhu samostatně zvládnou i ti nejmenší. Gumou nelze nic rozbít a při dobré ochraně očí ani nikoho poranit. Jako vhodný terč stačí různé válečky a figurky, které se po zásahu převrátí. Během minuty se pokoj stane střelnicí.
V balení jsou tři přírodní kaučukové gumičky. Pokud potřebujete další objednejte je u nás, nebo kdekoliv jinde. Gumičky mají průměr 120 mm (= délka 180 mm), průřez 10×1,2 mm.

Chcete střílet pevné projektily jako prakem? Bez nářadí snadno nasadíte prakovou gumu s kapsou. Chyťte gumu s kapsou oběma rukama za červenou trubičku a natáhněte ji. Tím se zúží a lze ji protáhnout do drážky zakončené dírou na ústí hlavně. A teď už jen stačí natáhnout provázek za kolíček u spouště a nabít. Vhodné jsou kuličky průměru 10-20 mm, korkové špunty, hopíky... Při střelbě vlněných kuliček, se puška hodí i pro LARP. Použijte ochranné brýle! Praková guma je TheraBand žlutá, kterou lze u nás kdykoliv dokoupit a vyměnit. Pokud chcete změnit ráži na magnum, nahraďte červenou gumou z naší naší nabídky (pouze pro lov tlustokožců).
Součástí výrobku jsou tři použité korkové špunty, umístěné v praktickém zásobníku v pažbě. Koupí tohoto výrobku přispějete na dobrou věc, protože s každou další puškou musíme vychlastat tři lahve.

Bezpečnostní pokyny: Výrobek není hračka. Při střelbě kuliček, kamínků a podobně se chová stejně jako prak. Nemiřte na osoby ani zvířata. Nenechávejte děti bez dozoru. Neopouštějte zbraň nataženou. Používejte ochranné brýle!

Obsah balení: Puška, praková kapsa i s gumou, 3 gumičky, 3 špunty, 3 vlněné kuličky

Délka pušky: 82 cm
Délka hlavně: 45 cm (nátahová délka gumy)
Průměr hlavně: 2 cm
Délka gumy použité ve smyčce: 35 cm
Délka provázku: 27 cm
Gumičky: Průměr 120 mm (= délka 180 mm), průřez 10×1,2 mm

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ

179 Kč
(s DPH)

do týdne

Detail
Novinky