Přihlásit se
Menu

NOVÝ ROZMĚR tradiční lukostřelby

Zobrazit novinky

úvodní Zábava "Na Klíč"


Zábava "Na Klíč"

Vyberte si sami, co k vám přivezeme! Sestavte si program jak se vám líbí. Společně vytvoříme nabídku přesně podle vašich potřeb. Chcete zkusit i něco jiného než střelbu? Pro středověkou atmosféru, poučení, či zábavu zajistíme divadlo, šermíře, řemeslníky, bubeníky, stany i dobové vybavení a další aktivity. Díky dlouholetým zkušenostem zapojíme do programu vaše přání, další účinkující i diváky.

Střelnice

Luk

V naší nabídce střeleckých zbraní nenajdete pouze luky a kuše klasické, ale i jejich exotické protějšky. Mimo těchto zbraní nabízíme i střelbu z praku, který sice není středověký, zato si s ním užijí zábavu děti i dospělí. Zábavou pro dospělé jsou vrhací zbraně – nože a hvězdice. Kromě našich obvyklých zbraní můžeme přivést i repliky dobývacích strojů nebo perkusní zbraně.

Více informací

Středověk

Středověk

Přivezeme k vám zábavu, jakou si jen budete přát – a to nejen z oblasti střelby! Dokážeme také zajistit různá historická šermířská vystoupení, kejklíře, dobová ležení s ukázkami zbrojí, středověkého života a další. Nemusíte mít strach, že budete jen nečině přihlížet, můžete si vyzkoušet středověkou zbroj, vytvořit menší výrobky v dílnách či zkusit si rozdělat oheň pomocí křesadla. Jednoduše vás vtáhneme do víru středověké zábavy!

Více informací

Zázemí

Zázemí

Mimo veškeré zbraně a aktivity, dokážeme zajistit i další technické záležitosti pro dotvoření dobové atmosféry – kvalitním ozvučením, mlhou, ohni či netradičním čajovarem. Kromě ukázek můžeme přivézt i stánek s naším zbožím, které je k prodeji a v kombinaci se střelnicí ihned k vyzkoušení.

Více informací

Novinky